KONST / Litografier / Färglitografi 15966300
nr 1596 6300
Gunnar Johansson
(1916-1996), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 29/275. Färglitografi. Bladets mått: 72x62 cm, yttermått inklusive ram: 80x70 cm
Gunnar Johansson, svensk målare född 1916, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:38:52
5/2 18:52:22
Gunnar Johansson
Läs mer om Gunnar Johansson